Konice u Znojma

Obecní knihovna Konice

Konice 119
(budova školy)

Knihovník: E.Muchová

Otevřeno:

Pátek 16:00-17:00


Odkazy

-TJ Družstevník Konice

Stránky fotbalového týmu TJ Konice

-ZŠ Konice

Informační stránky ZŠ Konice

-Znojemští Orli

Neoficiální web o znojemském hokeji

-Znojmo

Stránky města Znojma

-Sklep Konice

Konický sklep Pod Kraví horou

-NP Podyjí

Stránky národního parku

-Zoukar

Web truhlářské firmy se sídlem v Konicích

-Dos a Old Games

Kdo by si rád nezahrál staré DOSácke hry ?

Novinky

Cestou na Kraví horu se za minulý měsíc staly dvě změny. Pro turisty směřující do Konic už bude snadnější zjistit jaká vesnice před nimi leží, město Znojmo se rozhodlo na cestu nainstalovat značku Znojmo-Konice. Druhá změna k lepšímu je,  že podél ulice směřující k rybníku byly do země podél silnice zasazeny betonové patníky.
V tomto měsíci to bude rok, co se rozběhly tyto stránky. Je sice pravda že za tu dobu zde moc novinek nebylo ale nezapomeňme že Konice jsou spíše klidnější obcí bez velkého rozruchu. K tomuto výročí zde na stránkách bylo už přes jubilejních 1000 návštěvníků což na stránku bez jakékoliv propagace a reklamy ujde, nemyslíte ?Opět přibyla nová podrubrika s názvem Proměny, podle názvu už určitě návštěvník tuší co po kliknutí uvidí. Do této podrubriky se budou postupně obrázky a fotky přidávat, chce to jen čas - dnes je tam dána nová a velice zajímavá. Bohužel u ankety se zjistilo že jeden uživatel může hlasovat vícekrát, proto tedy prodělá menší změny. V samotné obci už je hotové dětské hřiště které je dětmi hojně navštěvováno.
Dnes je tu rarita. Díky p.Liboru Kratochvílovi, který se ozval na email, se těmto stránkám podařil získat otisk fotografie na které je zachycen originál konické pečetě. Bohužel z jakého roku pochází nelze zjistit ale s určitou pravděpodobností bude pocházet z 19.století.
Bohužel až po měsíci je zde nová aktualizace. Přes tuto dobu se v Konicích odehrál fotbalový turnaj a konala se pouť ke které bylo připojeno dokončení opravené sochy z konce 18.stol. na hlavní silnici před Konicemi. K turnaji je pro tuto stránku připravené krátké video na které najdete odkaz jak v sekci Download tak i zde :http://uloz.to/647604/Konice-Turnaj.avi  . Bohužel ankety se moc lidí nezúčastnilo tak se ještě stále ponechá
A je tu nový měsíc a s ním i nová aktualizace. Včera 30. 6 začali montéři u bývalé studánky v Konicích stavět dětské hřiště. Zasloužil se o něj nikdo jiný než p.Klouda, zástupce obce. Snad zde vydrží dlouho.
1  
..  
12  
13  
14  
15  
16  
 
Konice@email.cz © 2007 - 2010 , ICQ 244-044-097