Konice u Znojma

Obecní knihovna Konice

Konice 119
(budova školy)

Knihovník: E.Muchová

Otevřeno:

Pátek 16:00-17:00


Odkazy

-TJ Družstevník Konice

Stránky fotbalového týmu TJ Konice

-ZŠ Konice

Informační stránky ZŠ Konice

-Znojemští Orli

Neoficiální web o znojemském hokeji

-Znojmo

Stránky města Znojma

-Sklep Konice

Konický sklep Pod Kraví horou

-NP Podyjí

Stránky národního parku

-Zoukar

Web truhlářské firmy se sídlem v Konicích

-Dos a Old Games

Kdo by si rád nezahrál staré DOSácke hry ?

Novinky

Byla přidána podrubrika Kostel, kde se můžete dočíst zajímavé informace + fotka kostela po r. 1945. V sekci Informace bylo také doplněno pár věcí.
Zahrádkářský svaz ZO Konice zve všechny občany z širokého okolí v sobotu 3.května do kulturního domu v Konicích na :
                                         6.ročník degustace vín
Tato jedinečná ochutnávka začne od 14:00 hod. a končit bude kolem 23:00.
Jako vždy se bude se zanášet Hroznový kozel do vinic, budou se vyhlašovat ceny a zahraje cimbálová muzika A.Stehlíka. Více informací na pozvánkovém plakátu u obchodu v Konicích. Pro zajímavost se můžete podívat i na tyto stránky: www.hroznovakoza.cz
A je tu opět něco nového : Před 2 týdny byly v Konicích Okrašlovacím spolkem Znojmo vysázeny dvě Oskeruše.Jedná se o strom - původní moravské ovoce které se odpradávna pěstovalo jak pro jídlo tak na výrobu pálenky a dokonce i jako lék.
Na stránkách byla doplněna podrubrika Fara a příští aktualizace přinese informace o ochutnávce vín, která v Konicích proběhne v květnu.
V podrubrice Škola byly doplněny informace a fotografie, v příští aktualizaci přibude podrubrika  Fara.
Jak už nadpis napovídá, za minulý týden se na webu událo spoustu věcí a ještě se bude dít....Jako první bylo změněné Menu a byli přidány podrubriky ve kterých si budete moci vybrat budovu nebo věc která vás konkrétně zajimá. Další změnou bylo rozlišení stránky, která se zdá být o něco lepší než předešlé a také ještě byla přidána rubrika Download.
A teď už na samotnou obec :
Tento týden byla před kulturním domem nainstalována nová informační tabule o naší obci, zasloužil se o ní p.Klouda (zastupitel obce) která obsahuje základní informace, letecký snímek a mnoho jiných zajimavostí.Také se v pondělí (31.3.) jednalo v kulturním domě o budoucnosti budovy a zdá se že bude prodán buď městu Znojmu nebo neznámému majiteli.Ikdyž v obci kolovala petice proti prodeji, zřejmě ničemu nepomohla...
1  
..  
10  
..  
14  
15  
16  
 
Konice@email.cz © 2007 - 2010 , ICQ 244-044-097