Konice u Znojma

Obecní knihovna Konice

Konice 119
(budova školy)

Knihovník: E.Muchová

Otevřeno:

Pátek 16:00-17:00


Odkazy

-TJ Družstevník Konice

Stránky fotbalového týmu TJ Konice

-ZŠ Konice

Informační stránky ZŠ Konice

-Znojemští Orli

Neoficiální web o znojemském hokeji

-Znojmo

Stránky města Znojma

-Sklep Konice

Konický sklep Pod Kraví horou

-NP Podyjí

Stránky národního parku

-Zoukar

Web truhlářské firmy se sídlem v Konicích

-Dos a Old Games

Kdo by si rád nezahrál staré DOSácke hry ?

Novinky

Jeden svátek je za námi, a na to hned pár týdnů po něm nastupuje tradiční pálení čarodějnic. Každoročně je naplánován v nedaleké obci Havraníky, kde je na čtvrtek 30.4 už několik dní předem nachystána několikati metrová vatra. Opět nebudou chybět stánky s pivem, občerstvením a hlavně pódium s živou hudbou. Začátek je v 18:00
Nejspíše snad historicky poprve od konce 2.světové války vyjde o naší obci Konice publikace v podobě malé knížky, kterou si bude moci zakoupit kdokoliv v knihkupectví. Vydání je naplánováno na měsíc květen a bude obsahovat mnoho historických zajímavostí a fotografií. Cena ješte není stanovena ale pokud by vše vyšlo, bylo by možné si "knížečku" zakoupit i přes tyto stránky - ale raději nepředbíhejme. Pro další informace sledujte nové aktuality. Dále sem bylo přidáno exkluzivní video z roku 1938, které zachycuje příjezd německých vojsk do města Znojma. I přes to, že tu už jednou bylo, někteří návštěvníci by se určitě ze zajímavosti opět rádi podívali :


Jako každý rok, tak i letos bylo tradičně na  Zelený čtvrtek k dostání snad v každé hospůdce speciální 13° pivo v zelené barvě za 25kč. Dále se nám pomale blíží nedělní den (12.4), kdy koničtí fotbalisté nastoupí na domácím hřišti proti Šatovu B v 15:30.

Zároveň se ve stejný den, ale tentokrát na půdě Šatova bude konat již od 9:00 ráno v kulturním domě tradiční Šatovský košt aneb XXVI výstava vín moravských oblastí s mezinárodní účastí, konec samozřejmě záleží na návštěvnících a nezbývá dodat nic jiného než příjemnou zábavu
Doba digitalizace se pomale blíží a z části přišla konečně i do Znojma a jeho blízkého okolí. V minulých dnech totiž bylo v tomto kraji zahájeno digitální vysílání TV stanic a v Konicích už lze na Set-top Boxu naladit 5 kanálů :


Nova
Nova Cinema
Prima
Prima Cool
Barrandov TV
Dnešní novinka se po dlouhé době týká sportu :
Jelikož v nové fotbalové sezoně pro rok 2009 je už povinností aby každý fotbalový tým měl své stránky, konické fotbalové družstvo se tomu také nevyhne. Na doméně www.Tjkonice.banda.cz se tedy zřizují stránky týmu, na kterých budou zveřejňovány všechny informace a výsledky zápasů. Web je sice ještě skoro zcela prázdný ale byl zveřejněn rozpis zápasů pro rok 2009 tak se nezapomeňte kouknout. Sekce TJ Konice - Fotbal tedy bude zrušena.
1  
..  
6  
7  
8  
9  
10  
..  
16  
 
Konice@email.cz © 2007 - 2010 , ICQ 244-044-097